Lamacentrum Hády

Náš tým

Lamacentrum, to je příroda, zvířata a lidé. Víte, kdo jsme a co má kdo na starosti? Lamacentrum by nemohlo fungovat bez akční skupinky lidí, kteří denně vynakládají velké úsilí k tomu, aby vše šlapalo tak, jak má. Všem patří velký dík za to, že fungujeme.

Luboš

Je profesionálním vědeckým pracovníkem na Ústavu botaniky a zoologie Masarykovy univerzity v Brně. Vymýšlí náplň činnosti Lamacentra. Na Hádech se věnuje především zvířatům, jejich zdraví a výchově. V PSH má dále na starosti odborné zajištění ochrany přírody.

Mája

Zodpovědná účetní, která technicky zajišťuje holou existenci naší neziskové organizace v bouřlivých vodách českého daňového systému.

Stáňa

Naše nepostradatelná koordinátorka programů, šikovná organizátorka a zručná osůbka. Když k nám zavoláte, patrně bude první, s kým se budete domlouvat na program nebo cokoli jiného. Programy a víkendy i sama lektoruje a neobešla by se bez ní rozhodně žádná větší akce.

Agnieszka

Posila našeho týmu sršící energií a nápady. Chcete-li si s někým živě podebatovat o ochraně přírody nebo o lamách a Incích, našli jste správnou osobu. A mluvit můžete klidně i polsky nebo anglicky. Agnieszka bývá v Lamacentru o víkendech a taky vede programy.

Lucka

Vystudovaná zooložka milující zvířata a přírodu. Od netopýrů na škole přesedlala na lamy. Lamacentrum je jejím druhým domovem. Stará se tu o všechny zvířecí obyvatele, ale také vede programy nebo provází návštěvníky o víkendech.

Miri

Má ráda bez rozdílu všechna zvířata, ale lamy ji okouzlily. A o našich kozičkách vám toho poví asi nejvíc. V Lamacentru působí jako lektorka od začátku jeho vzniku. Potkat se s ní můžete také o víkendech a možná ji bude doprovázet veselý psík Kofi. :-)

Peter

Náš nový terénní pracovník. Velký pracant, kterého obvykle zastihnete s nějakým nářadím v ruce. K jeho posledním počinům patří třeba ovčí seník, ohrada nebo posečená třtina v okolních chráněných územích.

 


Externí lektoři

Setkáte se s nimi o víkendech a pro vaše děti vedou programy během všedních dnů. Bez nich bychom nezvládli to, co děláme, a v čem chceme dál pokračovat.

Bára

                                                                                          

 

Gabča

Lenka

Lucka

Sára
Verča  

 


Další nepostradatelní pomocníci

Abychom mohli zajistit všechny naše aktivity a akce pro návštěvníky, pomáhá nám spousta dalších lidí.

Tom

Z Toma se stal dobrovolník a příležitostný brigádník, ani neví jak. Pomáhá s hladkým chodem provozu Lamacentra.

Pavel

Pracuje na Ústavu botaniky a zoologie Masarykovy univerzity. Vede přírodovědné exkurze pro veřejnost, které pravidelně dvakrát ročně pořádáme. Vždyť Hády jsou jako jeho zahrádka.

Katrin

I Katrin pracuje na Ústavu botaniky a zoologie MU. Stejně jako na Pavla, můžeme se i na ni spolehnout, že bude minimálně dvakrát ročně s úsměvem k dispozici našim přírody chtivým návštěvníkům.

Ondra

Zná dobře chování lam a umí se s nimi domluvit. V Lamacentru přikládá ruku k dílu hlavně při větších akcích. Především je to však náš dvorní kreslíř a jeho obrázky vtipně doplňují texty na těchto stránkách, v našem areálu i v našich lamích novinách.

Jonáš

Stejně jako Ondra má s lamami velké zkušenosti. Můžete ho u nás potkat jako průvodce a flexibilního pomocníka při větších akcích.

Eliška

Lamacentru věnovala už hodně času a sil a stále je připravena dle možností pomoci.

 


Tyto webové stránky jsou sponzorovány serverem WebSnadno.cz

TOPlist