Lamacentrum Hády

Podpořte nás

Milí Přátelé,

děkujeme Vám, že jste se rozhodli nám pomoci nebo nám již pomáháte. Pozemkový spolek Hády je nezisková organizace, a její aktivity by bez grantů, dotací, příspěvků, darů či nadšení a dobrovolné práce nejsou myslitelné. Staráme se o území bývalého vápencového lomu a jeho okolí o rozloze téměř 0,5 km2, které slouží především ochraně přírody a rekreaci obyvatel Brna. Již 13 let zajišťujeme údržbu chráněných částí přírody, čistotu prostředí a mnoha výukovými aktivitami se snažíme informovat o významu Hádů jako o excelentní botanické, zoologické a geologické lokalitě. V roce 2012 jsme se pustili do unikátního, ale také nesnadného projektu Lamacentra, kterým chceme zdejší krásnou přírodu přiblížit lidem. 

Podpořte i Vy naši činnost a staňte se jedním z těch, kterým osud Hádů není lhostejný. Pokud chcete vidět, co a jak děláme, otevřete si naši krátkou výroční zprávu.

Jak nám můžete pomoci:

1) Pro naši činnost, rozvoj, a někdy také holé přežití potřebujeme konkrétní materiál a vybavení. Aktuální přehled naleznete zde. Budeme rádi, když nám pomůžete některé věci opatřit tak, abychom mohli dál dělat všechno to, co dosud.

2) Adoptujte si některé z našich zvířat.

3) Darujte dětem zážitek na zážitkovém programu v Lamacentru.

4) Staňte se partnerem Lamacentra.  

5) Každých 14 dnů pořádáme akce pro veřejnost s dobrovolným příspěvkem. Přijďte k nám do Lamacentra na "Krmení zvířátek", na "Výlet s lamou" nebo na
"Den otevřených dveří". Podpořit nás můžete také zasláním jakékoliv částky na účet ZO ČSOP Pozemkový spolek Hády:

 

Na dar o výši 1000 Kč a více vystavíme potvrzení, 
na základě kterého si částku můžete odečíst z daní.

 

Kontaktujte nás, prosím, rádi se s vámi domluvíme na podrobnostech:

 

Tyto webové stránky jsou sponzorovány serverem WebSnadno.cz.

TOPlist